Uzm. Dyt. & Psk. Buket Görenli ile Sağlıklı Kilo Kontrolü

Bugüne kadar pekçok diyet denemiş, bazılarında başarılı olmuş ancak belki de başladığın noktaya geri dönmüş olabilirsin. Merak etme bunu yaşayan tek kişi sen değilsin. Hayattaki iniş ve çıkışlar, stresli yaşam koşulları, iş hayatı, ev düzeni herşey psikolojimizi etkiler. Psikolojik yüklenme yaşadığımız dönemlerde ise kendimizi en kolay mutlu edecek şeye veririz: yemek yemek 🙂 Bu da dönem dönem ,istemeden hatta bazen fark etmeden kilo almamıza sebep olabilir.Unutma ki fit görünen, plaj vücutlarına sahip hiç kimse sürekli diyet yapmıyor. Elbette genetik faktörler vücut kompozisyonumuzu ve kilo alma eğilimimizi etkiler. Ancak genetik faktörlerin yanında o güzel vücuda sahip bu kişiler senden farklı olarak diyet ve vücut algoritmasını çözmüş olabilir. Yani diyette dengeyi yakalamış olabilir. Sağlıklı vücut dengeyi bulmuş bir vücuttur. Hem unutma ki..

Sağlam kafa, sağlam vücutta bulunur.

M. Kemal ATATÜRK

Sağlıklı olmak hem bedenimizi hem de beynimizi etkiler. Zihnimiz daha berrak çalışır, daha iyi odaklarınız ve tabiki daha iyi işler çıkarırız. Yani aslında sağlıklı olarak kendimizin de en iyi versiyonunu ortaya çıkarırız.

Kilo vermek, fit olmak veya sadece sağlıklı kilonu korumak için de uygulayabileceğin, hayat kurtarıcı 5 tavsiyeyi uygulayarak hedefine bir adım daha yaklaşabilirsin! Ücretsiz rehber için aşağıya tıkla…

Sağlıklı kilo kontrolü yolculuğunda bizimle olmak istersen beslenme ve danışmanlık paketlerimize göz atabilirsin.

14 Günde 1 Bedene kadar incelebilirsin! Sana özel oluşturacağımız ve SDM Kalibra gıdalarını kullanacağın Ketojenik Kalibra Metodu’na hemen başlayabilirsin.

You cannot copy content of this page